پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

چگونه امنیت حساب پرفکت مانی خود را بالا ببریم؟

پرفکت مانی یکی از پرطرفدارترین روش های پرداخت بین المللی است که بسیاری از کاربران توانسته اند با ایجاد حساب در سایت پرفکت مانی در مدت زمان کوتاهی مبالغ زیادی را به کاربران مختلف در سراسر دنیا انتقال دهند. اگر به تازگی با پرفکت مانی آشنا شده اید و حساب خود را ایجاد کرده اید، در وهله اول باید امنیت حساب خود را افزایش دهید. در این مقاله قصد داریم 4 روش برای بهبود امنیت حساب پرفکت مانی شما ا توضیح دهیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

حفظ و ارتقای امنیت حساب پرفکت مانی بسیار مهم است زیرا تراکنش‌های انجام‌شده در پرفکت مانی غیرقابل بازگشت هستند، آگاهی از نحوه ایمن سازی  اکانت پرفکت مانی کاربران به آنها کمک می‌کند سطح بالایی از امنیت حساب را حفظ کنند. پرفکت مانی به موضوع امنیت نیز توجه زیادی داشته و از روش های مختلفی برای افزایش سطح امنیت استفاده کرده است. دارندگان حساب پرفکت مانی فقط باید این گزینه ها را فعال کنند تا از ورود هکرها به حسابشان جلوگیری کنند.

برای دسترسی به گزینه های امنیتی حساب جساب پرفکت مانی،دقت داشته باشید که در ابتدا  بهادرس سایت Perfectmoney.is  ارجاع شده باشید. در این سایت مشخصات حساب خود را وارد کرده و وارد پنل کاربری خود شوید. در سمت راست صفحه، قسمت " Security" مربوط به تنظیمات امنیتی حساب شما می باشد. چراغ سبز در پایین این بخش نشان می دهد که کدام یک از چهار روش امنیتی برای حساب شما فعال است. برای ایجاد تغییرات در سطح امنیتی پرفکت مانی، روی " Change Security Setting " کلیک کنید.

چهار راه برای بهبود امنیت حساب پرفکت مانی شما

سیستم فیلتر سازی ضد کلاهبرداری: این سیستم تمامی تراکنش های انجام شده به حساب شما را بررسی می کند و تراکنش هایی را که احتمال تقلب دارند شناسایی می کند. این سیستم به طور خودکار تراکنش های تقلبی را برای بررسی بیشتر به اپراتور برمی گرداند. اگر پرداخت تقلبی تشخیص داده نشود؛ به گیرنده بازگردانده می شود. به دلیل غریزی بودن این نوع سیستم امنیتی، گاها برخی از تراکنش ها تا 24 ساعت طول می کشد. اما اگر پرداخت شما بیش از 24 ساعت طول کشید، با پشتیبانی پرفکت مانی تماس گرفته و دلیل آن را جویا شوید.

 

مطلب مرتبط: صفر تا صد آشنایی با پرفکت مانی و ووچر آن