پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

کارمزد پرفکت مانی چگونه محاسبه می شود؟

پرفکت مانی یکی از پرکاربردترین ارزها در بازارBuySellVouchers   و یک کیف پول الکترونیکی است.  این شرکت در سال 2007 فعالیت خود را آغاز کرد، یکی از محبوب ترین شبکه های پرداخت الکترونیکی در سراسر جهان است. این کسب و کار خود را به عنوان یک راه حل ایده آل برای مدیریت سریع و ایمن مبالغ پولی حساب شما ارائه می دهد. مزیت اصلی آن این است که اطلاعات شخصی کاربران کاملاً خصوصی در دیتا سرور این شرکت نگه داشته می شود. شرکت اصلی پرفکت مانی در زوریخ سوئیس مستقر است و شعبه های متعددی را در هنگ کنگ دارد. کاربران پرفکت مانی اکنون قادر هستند تا انتقال‌های پولی خود را چه بصورت یکجا و یا پرداخت‌های دوره‌ای، پرداخت برای محصولات و خدمات از طریق اینترنت، ذخیره ارزهای دیجیتال با سود آنها و موارد دیگر را به واسطه حساب کاربری خود در سایت پرفکت مانی یا به واسطه صرافی های انلاین مانند پیمنت استیت انجام دهند. یکی از مهمترین گزینه هایی که هر کاربر در حوزه دیجیتال و فضای مجازی برای انتقال و دریافت وجه خود در نظر میگیرد و بر اساس آن پلتفرم مورد نظر خود را برای این کار انتخاب میکند هزینه تراکنش آن می باشد. در اصل هزینه تراکنش سیستم های پرداختی مختلف است که   وجه تمایز آنها با یک دیگر می باشد.

 

مطلب مرتبط: صفر تا صد آشنایی با پرفکت مانی و ووچر آن

 

کارمزد پرفکت مانی

همانطور که اشاره کردیم پرفکت مانی یک روش پرداخت الکترونیکی است که در سراسر جهان بسیار محبوب است. می‌توانید از این روش پرداخت برای شارژ کردن حساب خود، انتقال وجه، دریافت وجه خرید و فروش در بستر اینترنت استفاده کنید و موردی که باید در نظر بگیرید هزینه تراکنش آن میباشد. در اینجا چیزی که باید در مورد پرفکت مانی آگاه باشید این است که این شرکت هزینه کارمزد تراکنش های خود را به کمترین حالت ممکن رسانده است تا هزینه مبادلات وجه کاربران را به مقرون به صرفه ترین حالت ممکن برسد.

با توجه به جدول زیر این مبالغ مشخص شده است:

کارمزد سپرده گذاری

حواله بانکی

from -0.5%

بیت کوین

0%

تبدیل

USD/EUR , EUR/USD

بر اساس نرخ بازار

بهره

به میزان مقابل اضافه می شود:

4% در سال (حداکثر 500 دلار در ماه)

نقل و انتقالات

درونی؛ داخلی

حساب حق بیمه 0.5%

حساب تایید شده 0.5%

حساب تایید نشده 1.99%

هزینه های برداشت از حساب

انتقال حواله بانکی

از 2.85٪ + کارمزد بانکی

بیت کوین

اکسپرس (فوری) 0.5٪ + 10 دلار

Security fees

اطلاع رسانی پیامکی

$0.1

خدمات سالانه

$0

بازیابی حساب

$100

 

 

کارمزد گزینه پرداخت آنی از حساب چقدر است؟

هزینه خدمات ثابت باقی می ماند - 0.5٪ از مبلغ انتقال برای حساب های تأیید هویت شده و حق بیمه. برای حساب های تایید نشده، کارمزد 1.99٪ مبلغ انتقال محاسبه میگردد. هزینه همیشه از موجودی حساب کاربر فرستنده کسر می شود.

 

چرا مبلغ واریز شده کمی کمتر از مبلغ ارسالی است؟

ما برای سپرده های بانکی کارمزدی دریافت نمی کنیم. با این حال، بانک های ذینفع و بانک های طرف معامله ممکن است برای خدمات خود کارمزدی دریافت کنند.

 

کارمزد سپرده گذاری از طریق خدمات صرافی چقدر است؟

هر ارائه دهنده خدمات صرافی هزینه های خود را تعیین می کند. می توانید در وب سایت آنها بیشتر در مورد آنها اطلاعات کسب کنید.

 

کارمزد سپرده گذاری از طریق بیت کوین چقدر است؟

هیچ کارمزدی برای سپرده گذاری از طریق بیت کوین دریافت نمی شود.

 

هزینه واریز از طریق صرافی اعتباری چقدر است؟

روش سپرده گذاری رایگان است. با این حال، برای استفاده از صرافی اعتبار هزینه ای وجود دارد.

 

چگونه درخواست وام در وبسایت پرفکت مانی بصورت عمومی نباشد؟

می توانید یک درخواست وام شخصی ایجاد کنید و آن را به صورت خصوصی برای یک نماینده خاص ارسال کنید. در این حالت فقط گیرنده قادر به دیدن آن خواهد بود. کارمزد ثابت باقی می ماند: 0.5٪ توسط وام دهنده و 0.5٪ توسط وام گیرنده پرداخت می شود.

 

آیا برای صدور ووچر پرفکت مانی در سایت پرفکت مانی هزینه ای را به عنوان کارمزد باید پرداخت؟

این سیستم یک کارمزد استاندارد دریافت می کند: 0.5٪ از مبلغ کوپن الکترونیکی برای حساب های تأیید هویت شده و 1.9٪ برای حساب های تأیید نشده. هزینه از مانده حساب دریافت می شود.

 

مطلب مرتبط: ووچر پرفکت مانی

 

هزینه برداشت از طریق صرافی چقدر است؟

هر ارائه دهنده خدمات صرافی هزینه های خود را تعیین می کند. می توانید در وب سایت های خود صرافی بیشتر در مورد آنها اطلاعات کسب کنید.

 

چگونه می توانم وجوه پرفکت مانی را به واسطه  کارت بانکی خود برداشت کنیم؟ آیا هزینه ای بابت آن وجود دارد؟

متأسفانه در حال حاضر نمی توان این عملیات را مستقیماً از طریق سایت پرفکت مانی آنجام داد. اما، می توانید با یکی از ارائه دهندگان خدمات صرافی آنلاین معتبر مانند وب سایت ما  تماس بگیرید و از ارائه این خدمات آگاه شوید. کمیسیون این سرویس توسط ارائه دهنده خدمات صرافی انتخابی شما تعیین می شود.

 

آیا برای برداشت از کیف پول بیت کوین هزینه ای بابت کارمزد وجود دارد؟

بله وجود دارد. این سیستم 0.5 درصد از مبلغ انتقال داده شده از کیف پول بیت کوین به عنوان کارمزد کسر میشود.

 

کمیسیون واریز وجه از طریق حواله بانکی چقدر است؟

سایت پرفکت مانی  در حال حاضر هیچ کارمزدی برای واریز پول به حساب PM شما از طریق حواله بانکی دریافت نمی کند. برخی از بانک های واسطه ممکن است از شما بابت جنبه فنی تراکنش هزینه کسر کنند.

 

کارمزد برداشت توسط بانک چقدر است؟

در حال حاضر هزینه کارمزد 50 دلار + 3٪ از کل مبلغ است (اما بیش از 1000 دلار نباشد). کمیسیون از موجودی حساب فرستنده پرداخت می شود. شما همیشه می توانید هزینه کمیسیون فعلی پرفکت مانی را در بخش "هزینه ها" سایت مشاهده کنید. همچنین باید هزینه‌های تعیین شده توسط هر ارائه‌دهنده خدمات تبادل گواهی شده (اصلی یا اضافی) را که انتخاب می‌کنید، در نظر بگیرید.

 

آیا برای شرکت در بورس اعتبار هزینه کارمزد وجود دارد؟

صرافی اعتباری هیچ کارمزد اضافی دریافت نمی کند. وام دهنده در صورت درخواست برای انتقال پول به وام گیرنده، کارمزد استاندارد 0.5٪ را می پردازد. یک وام گیرنده همچنین در صورت درخواست برای انتقال پول به وام دهنده، کارمزد استاندارد 0.5٪ را می پردازد. لطفاً توجه داشته باشید که کارمزد حساب های تأیید هویت نشده برابر با 1.9٪ است.