پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

درباره ارز بیگ آیز (Big Eyes)

کوین بیگ آیز(Big Eyes) یک پروژه در میم کوین(meme coin) با تم گربه است. به گفته شرکت سازنده این کوین، 5 درصد از عرضه این توکن را به هدف خیریه اختصاص داده است. Big Eyes به عنوان یک توکن ERC-20 در بلاک چین اتریوم صادر می شود و از علامت BIG استفاده می کند. این پروژه BIG را به عنوان یک «توکن اجتماعی یا community token » توصیف می‌کند که به منظور رشد اکوسیستم DeFi و پیشبرد اهداف خیریه این شرکت است. علاوه بر این، تیم پشتیبان رمزارز Big Eyes می‌گوید که یک مجموعه NFT را منتشر می‌کند که به دارندگان امکان دسترسی به رویدادهای انحصاری مربوط به Big Eyes را می‌دهد.

قبل از ادامه، اجازه دهید نگاهی به برخی از ویژگی های کلیدی ارز دیجیتال Big Eyes بیندازیم:

 

مقاله مرتبط: NFT چیست؟

 

 

چشم بزرگ چیست و چگونه کار می کند؟

درست مانند بسیاری از پروژه‌های دیگر «میم کوین»، به نظر می‌رسد Big Eyes بر روی رشد جامعه سرمایه گذاران خود تا حد امکان متمرکز است و بر کاربرد توکن فراتر از حدس و گمان تأکید نمی‌کند. به همین دلیل، قیمت Big Eyes بیشتر می تواند به موفقیت پروژه در جذب و حفظ یک اجتماع بزرگ سرمایه گذاران بستگی داشته باشد.

علاوه بر ابتکارات برای رشد جامعه، همچنین نقشه راه Big Eyes شامل محصولات مختلف امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که برای دارندگان این BIG توکن طراحی شده است. به عنوان مثال،Big Eyes  قصد دارد یک پلتفرم برای مبادله توکن ها و همچنین یک پلتفرم بازی برای انتقال توکن ها بین پلتفرم های مختلف بلاک چین راه اندازی کند. این رویکردی است که شبیه به برخی دیگر از میم کوین ها، به عنوان مثال Shiba Inu (SHIB) می باشد.

 

بر خلاف بسیاری دیگر از میم کوین ها، کوین بیگ آیز دارای مالیات خرید یا مالیات فروش نیست. این می تواند به کاربران فعال برای تراکنش با BIG کمک کند.

تیم Big Eyes ناشناس است، زیرا تمام بنیانگذاران پروژه از نام مستعار استفاده می کنند.

 

مقاله مرتبط: DeFi در مقابل CeFi: تفاوت بین سیستم مالی متمرکز و غیرمتمرکز در چیست؟

 

عرضه بیگ آیز(Big Eyes) در بازار ارزهای دیجیتال

محدودیتی برای تعداد توکن های Big Eyes وجود دارد - حداکثر عرضه BIG به 200 میلیارد توکن محدود شده است. در اینجا طرحی بیان شده است که اعضای جامعه سهم بزرگی در عرضه توکن  BIG می توانند ایفا کنند. در اینجا نحوه طراحی عرضه BIG برای توزیع اورده شده است:

80% از عرضه کل کوین BIG بلافاصله پس از راه اندازی توکن در گردش خواهد بود. به گفته تیم Big Eyes، استخر نقدینگی اولیه برای یک دوره دو ساله بسته خواهد شد.

 

فروش توکن بیگ آیز(Big Eyes)

تیم Big Eyes از طریق یک پیش فروش عمومی که هر شخص سرمایه گذار در بازار ارزهای دیجیتال می توانست با کیف پول اتریوم مانند MetaMask  به آن دسترسی داشته باشد، بودجه را برای این پروژه جمع آوری کرد. هدف این پروژه جمع آوری سرمایه معادل 1.95 میلیون دلار USDT بود.

قیمت شروع BIG در طول فروش توکن 0.0001 دلار بود. اگر کل عرضه کوین Big Eyes در گردش بازار فروخته می شد و هر توکن 0.0001 دلار معامله می شد، این به معنای این بود که ارزش بازار کوین Big Eyes معادل 20 میلیون دلار است. با این حال، قیمت کوین BIG به تدریج در طول فروش این توکن پس از فروش مقدار معینی از کوین های BIG افزایش یافت.