پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

پاسخ به سوالات شما بخش نقل و انتقالات پرفکت مانی

پاسخ به سوالات شما (بخش نقل و انتقالات پرفکت مانی)

 

برای انتقال وجه از چه شماره حسابی استفاده کنم؟

برای انتقال وجه، باید از شماره حساب خود استفاده کنید، نه شماره شناسه، که ورود شما با آن انجام می شود. برای اطلاع از شماره حساب خود لطفا وارد حساب کاربری خود شوید. شماره حساب خود را در بخش «حساب‌های من My Accounts » خواهید دید. شما باید گزینه حساب مناسب را بر اساس ارز مورد استفاده انتخاب کنید: "U"  برای دلار آمریکا، "E"  برای یورو، "G"  برای طلا، و "B"  برای بیت کوین می باشد.

 

مطلب مرتبط: بخش نقل و انتقالات سیستم داخلی پرفکت مانی

 

لیست دریافت کنندگان انتقال وجه چیست و چرا به آن نیاز دارم؟

لیست گیرندگان ویژگی طراحی شده برای ذخیره راحت شماره حساب گیرند انتقال وجه شما به شیوه ای سازماندهی شده است.

 

تفاوت بین پرداخت تکی(single payment) و پرداخت برنامه ریزی شده(scheduled payment) چیست؟

پرداخت یکباره یا تکی یک پرداخت فوری است. مبلغ پرداختی توسط شما تعیین می شود. پرداخت برنامه‌ریزی‌شده قابلیتی است که به کاربران امکان می‌دهد پرداخت‌ها را به حساب‌های مشخص در تاریخ‌های از پیش تعیین‌شده و با ارزش از پیش تعیین‌شده زمان‌بندی کرده و پرداخت بصورت مرتب هر ماه یا فقط در ماه مشخص شده انجام شود.

 

آیا می توانم از پرداخت انجام شده انصراف دهم؟

خیر. کلیه پرداخت های انجام شده در داخل سیستم نهایی و غیرقابل برگشت است.

 

چگونه می توانم به تلفن همراه پول بفرستم؟

برای ارسال پول به تلفن همراه شخصی، باید مبلغ، حسابی که می خواهید از آن پول ارسال کنید و شماره تلفن همراه گیرنده را مشخص کنید. کد کوپن الکترونیکی به تلفن همراه وی ارسال می شود. گیرنده باید این کد را فعال کند تا پول در حسابش نمایش داده شود. به توضیحات در مورد پرداخت به تلفن همراه به کمک پرفکت مانی در همین صفحه مراجعه کنید.

 

چگونه می توانم به آدرس ایمیل پول ارسال کنم؟

شما می توانید از طریق ایمیل برای هر کسی پول ارسال کنید، حتی اگر آن شخص حساب پرفکت مانی نداشته باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس ایمیل گیرنده، مبلغ دقیق و حسابی را که می خواهید از آن پول ارسال کنید، مشخص کنید. گیرنده یک ایمیل حاوی لینک با آدرس منحصر به فرد به وب سایت پرفکت مانی دریافت می کند. پس از ثبت نام در پرفکت مانی، گیرنده شما می تواند وجه را دریافت کند.

 

چگونه می توانم بفهمم چه هزینه ای باید برای نقل و انتقال وجه  بصورت داخلی در پلتفرم پرفکت مانی خود بپردازم؟

برای اطلاع از هزینه انتقال داخلی، باید فرم را در صفحه «ارسال پول» پر کنید، روی «پیش‌نمایش» کلیک کنید و هزینه دقیق پرداخت به شما نمایش داده خواهد شد.

 

چرا گیرنده انتقال داخلی من را در حساب خود نمی بیند؟

این احتمال وجود دارد که انتقال شما توسط سیستم نظارت هوشمند ضد کلاهبرداری پرفکت مانی مشکوک تلقی شده باشد و برای پردازش دستی ارسال شده باشد. این فرآیند کمی طولانی تر از انتقال خودکار است. اگر انتقال شما چند ساعت به تاخیر افتاد، لطفا نگران نباشید. پس از تایید قانونی بودن پرداخت شما، پول به حساب گیرنده واریز خواهد شد.

 

گزینه پرداخت سریع یا Quick Payment چیست؟

پرداخت سریع گزینه ای است که به شما امکان می دهد در زمان نقل و انتقالات داخلی در سیستم پرفکت مانی صرفه جویی کنید. این یک دکمه است که در رابط وب سایت طرحی شده است و در هر صفحه از وب سایت به شما نمایش داده خواهد شد. این کمک می کند تا انتقالات داخلی خود را با چند کلیک در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

 

تفاوت بین پرداخت سریع(Quick Payment) و انتقال بصورت معمول چیست؟

تنها تفاوت در سرعت تراکنش است. کاربر وقت خود را برای رفتن به صفحه مناسب، انتخاب ارز، تایید جزئیات و غیره تلف نمی کند. او فقط باید حساب گیرنده را مشخص کند و سیستم به طور خودکار ارز مناسب و حسابی را برای برداشت وجه انتخاب می کند. رابط پرداخت سریع بلافاصله پس از کلیک بر روی دکمه "پرداخت سریع" واقع در زیر منوی بخش اعضا ظاهر می شود.

 

کارمزد گزینه پرداخت سریع چقدر است؟

کارمزد تراکنش و این نوع خدمات ثابت است و همانند پرداخت بصورت معمولی می باشد- 0.5٪ از مبلغ انتقال برای حساب های تأیید هویت شده و اکانت های پرمیوم. برای حساب های تایید هویت نشده، کارمزد 1.99٪ مبلغ انتقال است. هزینه همیشه از موجودی حساب فرستنده کسر می شود.

 

 چگونه می توانم از طریق گزینه پرداخت سریع(Quick Payment) انتقال را انجام دهم؟

هر زمان که نیاز به انتقال سریع داشتید، لطفاً وارد حساب خود شوید و روی گزینه «Quick Payment» در گوشه سمت چپ بالای منو کلیک کنید. فرم را با شماره حساب گیرنده و مبلغ حواله پر کنید. سیستم به طور خودکار ارز و حساب مناسب را برای برداشت وجه این انتقال تعیین می کند.

 

سیستم چگونه حسابی را برای ارسال پول انتخاب می کند؟

سیستم حساب با وجوه کافی انتخاب می کند. اگر کاربر دارای چندین حساب با موجودی کافی باشد، سیستم از کاربر می خواهد که این انتخاب را خودش انجام دهد.

 

مطلب مرتبط: صفر تا صد آشنایی با پرفکت مانی و ووچر آن