آخرین اخبار
  • قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • بعدی
آموزش های پرکاربرد
وب مانی چیست؟
4.5/5
غول‌بیت

در جهانی که اینترنت روز به روز در حال گسترش است و فروشگاه های دیجیتالی در زندگی های روزمره دخیل می باشند و همچنین به مردم اجازه خرید بدون پرداخت مستقیم از تراکنش های بانکی داده می شود، یکی از محبوب ترین روش های پرداخت آنلاین از طریق وب مانی می باشد.

11
۱۲ مرداد
۸ دقیقه
مبتدی
کارمزد پرفکت مانی چگونه محاسبه می شود؟
4.5/5
غول‌بیت

پرفکت مانی یکی از پرکاربردترین ارزها در بازارBuySellVouchers و یک کیف پول الکترونیکی است. این شرکت در سال 2007 فعالیت خود را آغاز کرد، یکی از محبوب ترین شبکه های پرداخت الکترونیکی در سراسر جهان است. این کسب و کار خود را به عنوان یک راه حل ایده آل برای مدیریت سریع و ایمن مبالغ پولی حساب شما ارائه می دهد.

11
۱۲ مرداد
۸ دقیقه
مبتدی
ووچر مانی(voucher money) چیست؟
4.5/5
غول‌بیت

ووچر مانی یک راه آسان و مطمئن برای خرید، پس انداز و تجارت پول دلار و بیت کوین می باشد. شما می توانید با استفاده از حساب کیف پول خود آن را خریداری کنید و از موجودی حساب VMUSD خود ووچر های جدیدی ایجاد کنید. کاربران ووچرمانی میتوانند کد آن را با دوستان و خانواده به اشتراک گذاشته و یا از آن برای پرداخت هزینه کالا و خدمات در خرده فروشی های آنلاین استفاده کنند.

11
۱۲ مرداد
۸ دقیقه
مبتدی
درباره پیمنت استیت بیشتر بدانید

پیمنت استیت زیر مجموعه شرکت های میزبانی " هاست نتورک " میباشد مجموعه میزبانی هاست نتورک بیش از ۴ سال سابقه ارایه خدمات میزبانی به بیش از ۵۰۰۰ مشترک را دارد.
از دیگر زیر مجموعه های گروه تجاری پیمنت استیت : Hostnetwork.ir Iranlicense.ir و...
تمام تلاش تیم پیمنت استیت ارایه خدمات با حداقل هزینه میباشد لذا امیدوار هستیم توانسته باشیم حداقل هزینه و حداکثر کیفیت را به مشترکین ارایه کرده باشیم.

چرا پیمنت استیت
کاربر فعال
50K
تراکنش موفق
99%
حجم معاملات
100B
معاملات انجام شده
2M
اخبار پی پال
اخبار پرفکت مانی
اخبار وب مانی