پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

همه چیز در مورد ارز پرفکت مانی

 

 

 

 

تاریخچه پرفکت مانی:

شرکت پرفکت مانی در سال 2007 میلادی در پاناما تاًسیس شد، اما دفتر مرکزی آن در زوریخ سوئیس می باشد و از این سیستم برای پرداخت های الکترونیکی بدون پول از طریق اینترنت استفاده می شود.

پرفکت مانی در پاناما به ثبت رسیده است. پاناما کشوری است که قوانین سختگیرانه مالی ندارد. به طور مثال، شرکت(برخلاف شرکت های غربی) می تواند از دارایی های کاربران خود در کارهای مختلف سرمایه گذاری نماید. این روش ریسک پولشویی را افزایش می دهد. همچنین، این همان دلیلی است که خیلی از فروشگاه های بزرگ این روش پرداخت الکترونیکی را قبول نمی کنند.

 

مطلب مرتبط: صفر تا صد آشنایی با پرفکت مانی و ووچر آن

 

تاًثیرات تحریم ها روی ایران

برخلاف تحریم های سنگین مالی علیه جمهوری اسلامی ایران، پرفکت مانی یکی از معدود شرکت هایی هست که ایرانیان را تحریم نکرده است. به همین دلیل، این سرویس در میان کسانی که برای پرداخت و خرید از سایت های خارجی هستند، بسیار محبوب است. پرفکت مانی حتی یک بخش خاص برای فارسی زبانان دارد. کاربران ایرانی می توانند از تمام قابلیت های این سایت(شامل پرداخت و علاوه بر آن دانلود بخش کمک) با انتخاب قسمت فارسی استفاده نمایند.

 

قابلیت های پرفکت مانی

 1. جابه جایی پول میان کاربران
 2. پرداخت داخل سایت
 3. پرداخت جهت خرید کالا و سرویس های اینترنتی
 4. دریافت و واریز وام های داخل سیستمی
 5. دریافت حق الزحمه در هکاری با پروژه های
 6. برای نرم افزار های اندروید و آی او اس
 7. قرض گرفتن و قرض دادن مبالغی با توجه به ضوابط موجود

ارزهای رایج در پرفکت مانی

هر کاربر پرفکت مانی چهار روش برای سرمایه گذاری دارد که می تواند از یک یا چند روش نگهداری استفاده نماید. چهار روش به شرح زیر می باشد:

 1. 1.دلار آمریکا
 2. یورو
 3. طلا
 4. بیت کوین

 

 

انواع حساب کاربری در پرفکت مانی

در پرفکت مانی 3 نوع حساب کاربری داریم که کاربران می توانند از میان آنها انتخاب کنند. هریک از این حساب ها ویژگی هایی را دارا می باشند. این سه نوع عبارتند از

 1. حساب کاربری معمولی:

طرحی شده برای همه مشتریان جدید، بدون هیچ محدودیتی در استفاده.

 1. حساب کاربری ممتاز:

برای کاربرانی طراحی شده که حسابشان را برای بیش از یک سال یا رسیدن به مقدار مشخصی از مبلغ (7000 دلار آمریکا یا برابر با آن) فعال می نمایند. شما این فرصت را دارید که حساب کاربری خود را ارتقاء دهید. مشتری می بایست بعد از آن به طور جداگانه ای درخواست خود را به واحد مشتریان ارائه نمایید. مهمترین ویژگی اکانت های ممتاز(premium) پرداخت مالیات کمتر نسبت به اکانت معمولی برای سرویس ها و معاملات می باشد.

 1. حساب کاربری اشتراکی:

حساب کاربری مشترک سومین نوع اکانت در پرفکت مانی می باشد. این نوع از حساب ها برای افراد معمولی در دسترس نمی باشد. در حقیقت، فقط سیستم ها و یا دفاتر معاملاتی امکان بهره مندی از این نوع حساب را دارا می باشند. این نوع حساب دارای پایین ترین میزان کارمزد با نرخ(1.5%) و سود سالانه با نرخ (5%) که کمترین میزان در ماه هست، می باشد. قابل ذکر است که مالیات حساب ممتاز برای هر بانک تا (2%) افزایش می یابد.

 

سود و زیان پرفکت مانی:

یک حساب کاربری پرفکت مانی تراکنش ها و پرداخت های آنلاین را با واحد های دیجیتالی مختلف آسان می کند. حداقل میزان در یک حساب 1000 دلار و سود ماهیانه آن 4% می باشد. سرمایه ها از و یا به اکانت های از قبل آماده شده از طریق صرافی ها، بانک ها و یا روش های دیگر پرداخت و حتی الکترونیک ووچر انتقال می یابند. یکی از ویژگی هایی که پرفکت مانی را از دیگر روش های پرداختی جدا می کند، توانایی خرید دلار، یورو و طلا در فرصت های واقعی می باشد. 

 

نکات مثبت استفاده از پرفکت مانی:

 

نکات منفی استفاده از پرفکت مانی:

 

 

بررسی امنیت پرفکت مانی:

 3 راه اصلی وجود دارد که توسط شبکه استفاده می شود تا استفاده ایمن از این سیستم را به شما ارائه دهد. همه اینها برای جلوگیری از هک شدن و سرقت اطلاعات شخصی و پول شما انجام می شود. مدیریت تمام تنظیمات امنیتی از حساب کاربری انجام می شود.

با یک ایمیل با تایید پین برای شما ارسال می شود.

این سرویس با اتصال حساب کاربر به شماره تلفن همراه وی کمک می کند. پرفکت مانی یک کد تایید برای شما ارسال می کند. به این ترتیب از نفوذ غیرقانونی به حساب شخصی و هک کردن شما جلوگیری می کند.

تصویر گرافیکی کد روی کارت به شما ارائه می شود. برای تایید تراکنش، سیستم درخواستی برای شما ارسال می کند تا این کد را از کارت وارد کنید.

 

 

اطلاعات تکمیلی در مورد پرفکت مانی

 

مطلب مرتبط: ووچر پرفکت مانی

 

سخن آخر:

 امیدواریم اکنون متوجه شده باشید که پرفکت مانی چگونه کار می کند و بتوانید خودتان تصمیم بگیرید که آیا سودآور است یا خیر. فقط به یاد داشته باشید که مراقب باشید و همیشه از حساب های خود محافظت کنید.