پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

پریمیوم ووچر(Premium Vouchers) چیست؟

 

پرمیوم ووچر یا premium voucher یا ps voucher یک سیستم پرداختی است که این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به واسطه آن وجهی را به راحتی برای افراد در سراسر دنیا پرداخت و یا دریافت کنید و تراکنش های خود را به کمک این بستر انجام دهید. بسیاری فروشگاه های خارج از کشور پرمیوم ووچر به عنوان یک روش پرداخت در روش های پرداختی خود پذیرفته اند.

 

ارزهای قابل قبول پرمیوم ووچر:

شما میتوانید با استفاده از ارزهای موجود در لیست زیر سپرده حساب خود را سایت شارژ کنید کنید. با این روش های موجود فوراً وجوه را به موجودی Premium Money خود واریز کنید و یا وجوه را مستقیماً از کیف پول خود برداشت کنید. پرمیوم ووچر به کاربران خود این امکان را می دهد که می توانند وجوه خود را از حساب های Premium Money Balance به هر کیف پول موجودی که میخواهند واریز کنند.

 

کد پرمیوم ووچر، بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، تتر، لایت کوین و پرفکت مانی

 

مطلب مرتبط: ووچر پرفکت مانی

 

امکانات حساب پرمیوم ووچر:

گزارش گیری با استفاده از پرمیوم ووچر

بازدید شاخص های کلیدی عملکرد حساب کاربری مانند میزان استفاده از حساب پرمیوم ووچر را برای بررسی حساب مالی خود

پرداخت برون مرزی

امکان مبادله ارز، برداشت آنلاین وجه و واریز وجه به واسطه حساب پرمیوم ووچر فراهم شده است.

گزارش تراکنش های پرمیوم ووچر

شما میتوانید در حساب کاربری خود جزئیات تراکنش خاص پرمیوم ووچر خود را ایجاد کرده و مشخصات انها را مشاهده کنید. تراکنش ها را به طور موثر در یک داشبورد به شما نمایش داده می شود.

چرا پرمیوم ووچر

دریافت کمترین میزان کارمزد تراکنش: این سیستم در مقایسه با شرکت‌های پرداخت مشابه حداقل میزان کارمزد دریافتی را ارائه میکند.

پشتیبانی از روش های پرداخت چندگانه جهت انتقال و شارژ حساب خود مانند انتقال به واسطه حواله بانکی، پرفکت مانی، ارزهای دیجیتال و غیره

با استفاده از برنامه مشارکتی با دعوت دوستان خود به استفاده از این پلتفرم پرداختی، با انجام تراکنش آنها درصدی را به عنوان کمیسیون دریافت کنید.

شما میتوانید بدونه در نظر گرفتن تحریم های موجود خرید خود را از وبسایت های خارج از کشور به واسطه پرمیوم ووچر انجام دهید

تعرفه های برداشت و واریز به حساب پرمیوم ووچر:

 

معایب استفاده از سیستم پرمیوم ووچر

زمانی که شما استفاده از یک سیستم پرداختی مانند پرمیوم ووچر را می پذیرید، باید در نظر داشته باشید که یک سرویس مبتنی بر اینترنت خطراتی دارد، از جمله خطر خرابی سخت افزار، نرم افزار و اتصالات اینترنتی، خطر معرفی نرم افزارهای مخرب، و خطری که اشخاص ثالث ممکن است ایجاد کنند. در صورت دسترسی غیرمجاز به اطلاعات ذخیره شده در حساب شما این شرکت مسئولیتی در قبال هرگونه نقص، اختلال، خطا، تحریف یا تاخیری که ممکن است در هنگام استفاده از سرویس‌ها با آن مواجه شوید، بر عهده نخواهد نمی گیرد. شرکت پرمیوم ووچر همچنین بیان کرده است که هیچ پرداخت خسارتی را در قبال ضرر  ناشی تغییر قیمت ارزها و  استفاده از خدمات آنها را نپذیرفته و مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

 

افتتاح حساب پرمیوم ووچر

برای دسترسی به پریمیوم ووچر خود ابتدا لازم است تا حسابی را در وب سایت www.premiumvouchers.com ایجاد کنید. نکاتی که برای ایجاد حساب پرمیوم ووچر باید درنظر بگیرید:

(الف) یک رمز عبور قوی ایجاد کنید که برای هیچ وب سایت یا سرویس آنلاین دیگری استفاده نکرده اید.

(ب) اطلاعات خود را بصورت کاملا دقیق و واقعی ثبت کنید ؛

(ج) اطلاعات حساب خود را حفظ کرده و پس از تغیر فوراً روی حساب خود به روزرسانی کنید.

(د) با محافظت از رمز عبور حساب خود و محدود کردن دسترسی به رایانه و حساب خود، امنیت حساب خود را حفظ کنید.

(و) مسئولیت تمام فعالیت‌هایی را که تحت حساب شما انجام می‌شود بر عهده بگیرید و تمام خطرات هرگونه دسترسی مجاز یا غیرمجاز به حساب خود را تا حداکثر حد مجاز توسط قانون بپذیرید. هنگامی که یک حساب ایجاد می کنید، یک شناسه حساب به شما اختصاص داده می شود که برای دسترسی به حساب خود باید آن را حفظ کنید.

 

مطلب مرتبط: صفر تا صد آشنایی با پرفکت مانی و ووچر آن