پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

افتتاح حساب پرفکت مانی
پرفکت مانی یکی از انواع کیف پول های الکترونیکی است که از آن می توان برای انتقال ارز به خارج از کشور و پرداخت ارزی در سایت های مختلف استفاده کرد. این شبکه پرداخت امروزه دارای شهرت و کاربرد فراوانی است.
پرفکت مانی یک سیستم مالی آنلاین ارایه دهنده ارز الکترونیک و کیف پول الکترونیک برای انتقال ارز به سراسر جهان و انجام پرداختهای اینترنتی است.
امکان انتقال ارز به هر کسی در هر کجای دنیا، پرداخت آنلاین مبلغ سفارش به صورت امن از مزایای این کیف پول اینترنتی است.
از دیگر مزایای آن:
دریافت و انتقال وجه بین کاربران دیگر
انواع خرید های اینترنتی از سایت های معتبر
اگرپرداخت های بین المللی در سایت های خارجی دارید، اگر دریافت مبلغ از خارج از ایران دارید، اگر فریلنسر هستید و متناسب با شغلتان دریافت و پرداخت باید انجام دهید، و استفاده های مشابه در فضای ارز بین المللی دارید، می توانید از خدمات پرفکت مانی در پیمنت استیت استفاده کنید.
پیمنت استیت برای کاربران عزیز، افتتاح حساب پرفکت مانی به نام شما از داخل یا خارج از کشور به انتخاب شما انجام میگردد.
در خصوص افتتاح حساب و آموزش استفاده از حساب خرسندیم که پشتیبان و مشاور رایگان شما عزیزان باشیم

بازه زمانی انجام سفارش 2 تا 4 روز کاری
شما از پشتیبانی و راهنمایی رایگان مشاوران پیمنت استیت بهرمند می شوید.
حساب بنام دلخواه شما افتتاح میشود.
برای کسانی که افتتاح حساب را از خارج از ایران انجام می دهند ریموت دسکتاپ جهت اتصال به حساب از سایر کشور ها ارائه می گردد.
تاریخچه پرفکت مانی:
شما می توانید با خیال آسوده در خواست خود را مانند هزاران کاربر دیگر به پیمنت استیت بسپارید و از شارژ حساب پرفووچر الکترونیکی در حقیقت مثل کارت هدیه یا کارت شارژپرفکت مانی کار خود را از سال 2007 در پاناما آغاز کرد . و در سالهای متمادی استفاده از آن رایج تر شد.
شما میتوانید به راحتی بدون نیاز به ایجاد حساب در پرفکت مانی، از سایت پیمنت استیت ووچر بخرید و به پرداخت هایامکان انتقال پول به هر کسی در هر کجای دنیا، پرداختپرفکت مانی از محدود شرکت هایی است که کشور ایران را تحریم نکرده است و خدمات آن نظیر افتتاح حساب، نقد و پرداخت در ایران به راحتی قابل انجام است. پرفکت مانی دارای قابلیت های مطلوبی مثل تهیه کد ووچر می باشد.
پیمنت استیت با سالها سابقه در حیطه پرداخت های بین المللی ارائه دهنده خدمات این سیستم پرداخت جهانی و پشتیبانی آن می باشد.