پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

پاسخ به سوالات شما (بخش صرافی اعتباری پرفکت مانی)

 

 

چگونه می توانم وجوه خود را از طریق صرافی اعتباری واریز کنم؟

اگر می خواهید با وام گرفتن پول واریز کنید، باید یک درخواست وام ایجاد کنید. برای ایجاد برنامه شخصی خود، باید به بخش تبادلات اعتباری"Credit Exchange" بروید و روی گزینه "Get a loan" دریافت وام کلیک کنید.

بهتر است پیشنهادات وام موجود که از سمت دیگر کاربران رائه می شود را بررسی کنید. اگر نتوانستید پیشنهادی را مد نظرتان بر اساس برآورده کردن نیازهای شما می باشد پیدا کنید، می توانید درخواست وام خود را ایجاد کنید.

لطفا در صفحه باز شده حسابی که می خواهید وام خود را به آن شماره کارت دریافت کنید، مبلغ درخواستی، نرخ بهره، مدت وام، هدف وام و توضیحات مربوط به آن را مشخص کنید. پس از اتمام کار، روی دکمه "Preview’ " کلیک کنید و تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر مطمئن هستید که همه چیز درست است، برای تأیید روی « Create a new loan application» یا برای انجام هرگونه اصلاح روی دکمه « Back» کلیک کنید.

 

مطلب مرتبط: صفر تا صد آشنایی با پرفکت مانی و ووچر آن

 

کجا می توانم درخواست خود را مشاهده کنم؟

در این اینک درخواست شما لیست می شود  https://perfectmoney.is/credits/deals_take.html

 

با چه ارزی می توانم در صرافی اعتباری پرفکت مانی وام بگیرم؟

در حال حاضر فقط وام به دلار برای حساب های U و وام به پول یورو برای حساب های E ارائه می شود.

 

هزینه واریز از طریق صرافی اعتباری چقدر است؟

روش سپرده گذاری رایگان است. با این حال، برای استفاده از صرافی اعتباری هزینه ای وجود دارد.

 

اگر نتوانم وام خود را پس بدهم چه اتفاقی می افتد؟

سیستم به طور خودکار حساب شما را مسدود می کند. هرگونه وجوهی از حساب استفاده شده برای وام برای پرداخت تعهد شما استفاده می شود. علاوه بر این، ممکن است از طرف یک وام دهنده تحت پیگرد قانونی قرار بگیرید.

 

حداقل زمانی که می توانم وام دهنده پیدا کنم چقدر است؟

وام ها توسط سایر کاربران در صرافی اعتباری صادر می شود، بنابراین همه چیز به میزان رقابتی بودن پیشنهاد شما بستگی دارد. سعی کنید شرایط وام را برای وام دهنده بالقوه خود جذاب کنید تا بتوانید سریعاً وام دهنده ای پیدا کنید.

 

آیا باید درخواست وام خود را ایجاد کنم یا یکی از موارد موجود را انتخاب کنم؟

همه این موارد به شرایط وام شما بستگی دارد. اگر زمان برای شما ضروری است، انتخاب یک پیشنهاد وام موجود یک انتخاب هوشمندانه است زیرا به سرعت پول دریافت خواهید کرد. هنگامی که درخواست خود را ایجاد می کنید، می توانید شرایط بهتری را برای خود در نظر بگیرید، اما باید منتظر وام دهنده ای باشید که مایل به پذیرش شرایط شما باشد.

 

مطلب مرتبط: بخش صرافی اعتباری پرفکت مانی

 


من نمی خواهم درخواست وام خود را عمومی کنم. چه راهکاری برای آن وجود دارد؟

می توانید یک درخواست وام شخصی ایجاد کنید و آن را به صورت خصوصی برای یک نماینده خاص ارسال کنید. در این حالت فقط گیرنده قادر به دیدن آن خواهد بود. کارمزد ثابت باقی می ماند: 0.5٪ توسط وام دهنده و 0.5٪ توسط وام گیرنده پرداخت می شود.

 

چگونه می توانم از طریق صرافی اعتباری یا همان وام، وجهی برداشت کنم؟

در واقع، وام دادن از طریق صرافی اعتبار، برداشت محسوب نمی شود. شما به سادگی پول خود را به وام گیرندگان منتقل می کنید و بعداً آن را با بهره پس می گیرید.

 

اگر می خواهید وام دهنده شوید، باید یک پیشنهاد وام ایجاد کنید. برای شروع یک پیشنهاد وام، باید به صرافی اعتبار بروید و روی « Give a loan» کلیک کنید.

در صفحه باز شده، پیشنهاد وام خود را با مشخص کردن حسابی که می خواهید استفاده کنید، مبلغ پیشنهادی برای وام، نرخ بهره، مدت وام، روش پردازش وام، هدف وام و نظر را تکمیل کنید. پس از اتمام کار، روی دکمه "Preview" کلیک کنید و تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر مطمئن هستید که همه چیز درست است، برای تأیید بر روی "Create a new loan proposal" کلیک کنید یا برای انجام هرگونه اصلاح روی دکمه "Back" کلیک کنید.

پیشنهاد وام شما به لیست پیشنهادات موجود در این لینک اضافه می شود

  https:// perfectmoney.is/credits/deals_give.html

 

وام دهنده شدن در بورس چقدر هزینه دارد؟

این گزینه رایگان است. با این حال، برای صدور وام کارمزدی وجود دارد که 0.5 درصد مبلغ وام برای حساب های تأیید هویت شده و 1.9 درصد برای حساب های تأیید هویت نشده است.

 

صرافی اعتباری چیست؟

صرافی اعتباری سرویسی است که توسط سیستم پرفکت مانی به کاربرانی که مایل به قرض گرفتن یا قرض دادن پول با سود و شرایط متقابل سودمند هستند، ارائه می‌شود. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت یا صدور وام، به بخش «تبادل اعتبار» در https://perfectmoney.is/credits/about.html مراجعه کنید.آیا برای شرکت در وام دهی اعتباری پرفکت مانی هزینه ای وجود دارد؟

صرافی اعتباری پرفکت مانی هیچ کارمزد اضافی در این مورد دریافت نمی کند. وام دهنده در صورت درخواست برای انتقال پول به وام گیرنده، کارمزد استاندارد 0.5٪ را می پردازد. وام گیرنده هم همچنین در صورت درخواست برای انتقال پول به وام دهنده، کارمزد استاندارد 0.5٪ را می پردازد. لطفاً توجه داشته باشید که کارمزد حساب های تأیید هویت نشده برابر با 1.9٪ است.

 

وام با چه ارزهایی ارائه می شود؟

کلیه عملیات در صرافی اعتباری به دلار و یورو انجام می شود.

 

چگونه می توانم در صرافی پرفکت مانی وام بدهم؟

اگر می خواهید وام دهنده شوید، باید یک پیشنهاد وام ایجاد کنید. برای شروع یک پیشنهاد وام، باید به صرافی اعتبار بروید. شما میتوانید در این مورد روی «دادن وام» در حساب پرفکت مانی خود کلیک کنید.

پیشنهاد وام شما با مشخص کردن حساب مورد نظر برای استفاده، مبلغ پیشنهادی برای وام، نرخ بهره، مدت وام، روش پردازش وام، هدف وام در سیستم پرفکت مانی ثبت می شود. پس از اتمام کار، روی دکمه "پیش نمایش" کلیک کنید و تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر مطمئن هستید که همه چیز درست است، برای تأیید روی «ایجاد پیشنهاد وام جدید» یا برای انجام هرگونه اصلاح روی دکمه «بازگشت» کلیک کنید. پیشنهاد وام شما به لیست پیشنهادات موجود در پرفکت مانی اضافه می شود - https://perfectmoney.is/credits/deals_give.html


آیا فرآیند وام دهی خودکار است یا دستی؟

همه چیز به وام دهنده و شرایط او بستگی دارد. می توانید آن را به صورت خودکار یا دستی تنظیم کنید و حتی یک وام شخصی را به شخصی از داخل سیستم پرفکت مانی بدهید.

 

وام شخصی چیست؟

یک وام دهنده می تواند یک پیشنهاد وام شخصی به یک نماینده خاص ارائه دهد که معمولاً از لیست نمایندگان مورد اعتماد انتخاب می شود. فرآیند صدور وام شخصی مشابه وام عادی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از گزینه‌های بخش «Deal process»،گزینه« Personal» را انتخاب کنید. در صفحه باز شده باید نام نماینده ای را که وام شخصی را به آن صادر می کنید، مشخص کنید. بقیه مراحل به همان صورت باقی می ماند.

 

اگر وام گیرنده نتواند وام را به موقع بازپرداخت کند چه اتفاقی می افتد؟

اگر وام گیرنده نتواند وام را بازپرداخت کند، سیستم به طور خودکار حساب وی را مسدود می کند و موجودی آن برای پرداخت وام استفاده می شود.

 

چگونه از خود در برابر وام گیرندگان نادرست محافظت کنم؟

شما می توانید وام گیرندگان را با مشاهده رتبه اعتبار یا امتیاز اعتماد آنها بررسی کنید: هر چه این امتیاز بالاتر باشد، برای انتخاب شما بهتر است. وام دهنده حق دارد برای دریافت کنندگان وام محدودیت های کمتری برای رتبه بندی امتیاز اعتماد تعیین کند. وام دهنده همچنین این حق را دارد که انتخاب کند به چه کسی وام بدهد یا درخواست ها را رد کند. لطفاً از وام گیرنده بخواهید که تمام اطلاعات مربوط به حساب خود را برای شما مشخص کند و اطلاعات آن را به دقت تجزیه و تحلیل کند. شما این اختیار را دارید تا آنجایی که لازم است اطلاعات بخواهید تا مطمئن شوید که وام شما از طرف شخص بازگردانده می‌شود. شما می توانید لیستی از اشخاص معتبر را برای خود ایجاد کنید تا تنها با آنها کار کنید.


حداقل و حداکثر مدت وام چقدر است؟

حداقل مدت وام 1 روز است. حداکثر مدت وام 365 روز است.

 

حداقل و حداکثر نرخ سود وام چقدر است؟

حداقل نرخ بهره 0.5 درصد است. حداکثر نرخ بهره 200 درصد است. با این حال، باید به یاد داشته باشید که هر چه نرخ بهره شما کمتر باشد، شانس شما برای جذب کاربران و دریافت بازخورد خوب بیشتر است.

 

چگونه با سیستم پرفکت مانی وام بگیرم ؟

برای دریافت وام باید یک درخواست وام ایجاد کنید یا لیستی از پیشنهادات وام موجود را بررسی کنید. شما ممکن است بین پیشنهادات موجود بهترین را پیدا کنید ولی اما اگر نتوانستید پیشنهادی را که نیازهای شما را برآورده کند، پیدا کنید، می توانید درخواست وام خود را ایجاد کنید. برای ایجاد وام شخصی خود، باید به بخش "Credit Exchange" بروید و روی "Get a loan" کلیک کنید.

لطفا در صفحه باز شده حسابی که می خواهید وام خود را در آن دریافت کنید، مبلغ درخواستی، نرخ بهره، مدت وام، هدف وام و نظر را مشخص کنید. پس از اتمام کار، روی دکمه "پیش نمایش" کلیک کنید و تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر مطمئن هستید که همه چیز درست است، برای تأیید روی «ایجاد یک درخواست وام جدید» یا برای انجام هرگونه اصلاح روی دکمه «بازگشت» کلیک کنید. پس از ایجاد وام شمادر لینک لیست می شود https://perfectmoney.is/credits/deals_take.html

 

اگر نخواهم همه درخواست وام من را ببینند، چه کار کنم؟

شما باید یک برنامه معمولی ایجاد کنید. با این حال، باید شماره حساب یک نماینده خاص را در فیلدی که "For agent" مشخص شده است تایپ کنید. یک نماینده یا چند نماینده را از لیست خود انتخاب کنید. درخواست شما مستقیماً برای شخص مشخص شده ارسال می شود و هیچ کس دیگری آن را نمی بیند.

 

امتیاز اعتماد سنجی در بخش وام دهی پرفکت مانی چیست و چگونه محاسبه می شود؟

امتیاز اعتماد سنجی، رتبه‌بندی شخصی هر عضو در صرافی پرفکت مانی است که اعتبار فعالیت تجاری صاحب آن را مشخص می‌کند.

 

محاسبه امتیاز اعتماد بر اساس موارد زیر است:

آ. بهره وری - تعداد حساب های وام دهی شما در معاملات.

ب حجم معاملات - مقدار وجوه منتقل شده؛

ج طول فعالیت حساب - سن حساب (محاسبه آن از اولین تراکنش شروع می شود).

د بازخورد - شکایات و بازخورد مثبت در مورد حساب؛

ه. مقدار موجوی - حداقل موجودی ماهانه حساب

حداقل مقدار امتیاز اعتماد 0 است. هیچ محدودیتی برای حداکثر امتیاز اعتماد وجود ندارد. همه حساب های جدید دارای امتیاز اعتماد 0 هستند.

 

مدال در حساب کاربری من به چه معناست؟

برای کاربرانی که عمر حساب بیشتری در سیستم پرفکت مانی دارند، در سیستم پرفکت مانی مدال وفاداری دریافت می کنند. مدال ها علامت بارز حساب هستند که رتبه و وضعیت حساب کاربر را نشان می دهند. 3 نوع مدال وجود دارد - برنز، نقره و طلا، مربوط به 3 سطح مختلف. عامل کلیدی در روند اهدای مدال، طول عمر حساب شما است.

 

آیا با پرداخت مبلغی می توانم مدال طلا یا پلاتین بگیرم؟

نه نمی توانی. این مدال ها رایگان هستند و بر اساس میزان فعالیت شما و وفاداری به ارائه خدمات، اعطا می شوند.

 

آیا سیستم می تواند با جایگزین کردن مدال با رتبه پایین تر، مثلاً از طلا به نقره، کلاس مدال را تغییر دهد؟

نه، غیر ممکن است.

 

چرا امتیاز اعتماد من در پرفکت مانی رشد نمی کند؟

این امکان وجود دارد که میزان تراکنش هایی که انجام می دهید برای افزایش امتیاز اعتماد شما کافی نباشد. بهتر است عملیات در حساب شما یکنواخت صورت بگیرد تا امتیاز اعتماد شما افزایش یابد. بهره وری خود را افزایش دهید، از شرکای سابق خود در صرافی اعتباری بخواهید که بازخورد مثبتی ارائه دهند تا رتبه شما شروع به افزایش کند. سعی کنید با سایر شرکت کنندگان در صرافی اعتباری درگیر نشوید زیرا بازخورد منفی می تواند به اعتبار شما آسیب جدی وارد کند.

 

چرا امتیاز اعتماد من کاهش می یابد؟

ممکن است به دلیل کاهش عملکرد حساب شما یا گردش مالی عمومی شما اتفاق بیفتد. افزایش امتیاز اعتماد سنجی با انجام تراکنش های مشابه یا استفاده از تاکتیک های مشابه دشوار خواهد بود. لطفاً به خاطر داشته باشید که دریافت یک امتیاز اعتماد بالا نتایج بهتری را در آینده تضمین نمی کند. همچنین باید ارتباط فعالی با وام گیرندگان خود داشته باشید تا از سوء تفاهم و بررسی های منفی که می تواند بر امتیاز اعتماد شما تأثیر بگذارد جلوگیری کنید.

 

چگونه می توانم دسترسی به اطلاعات شخصی خود را برای کاربران Credit Exchange فراهم کنم؟

باید به بخش «Settings» حساب پرفکت مانی خود بروید و روی مواردی که می‌خواهید عمومی کنید علامت بزنید. شما می توانید گردش مالی، سابقه معاملات و لیست معاملات خود را به اشتراک بگذارید. انتخاب های خود را با کلیک بر روی گزینه "Save" ذخیره کنید. هیچ اقدام دیگری لازم نیست.

 

چرا باید اطلاعات شخصی خود را برای سایر کاربران Credit Exchange قابل مشاهده قرار دهم؟

سایر کاربران Credit Exchange فقط شماره حساب و رتبه اعتباری شما را به طور پیش فرض می بینند. اگر اطلاعات شخصی خود را عمومی کنید، اعتماد کاربران به شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد، که به نوبه خود منجر به تعداد بیشتری عملیات سودمند متقابل خواهد شد.

 

چگونه می توانم اعلان ها را در تراکنش های صرافی اعتباری خود پیکربندی کنم؟

شما می توانید انتخاب کنید که اعلان های مربوط به تراکنش های انجام شده در صرافی اعتباری را دریافت کنید. اعلان‌ها را به آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه خود (در قالب بین‌المللی وارد شده) فعال کنید. ابتدا به « settings» بروید و روی « Change notification settings » کلیک کنید. اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید یا می خواهید تغییراتی ایجاد کنید، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید. سپس رویدادهایی را که می خواهید در مورد آنها مطلع شوید و راهی برای دریافت اعلان ها انتخاب کنید. تنظیمات خود را ذخیره کنید.

 

هزینه اطلاع رسانی چقدر است؟

اگر اعلان‌های پیامکی را انتخاب کنید، هر پیامک ارسالی به تلفن همراه شما 10 سنت هزینه دارد که از موجودی اصلی حساب دلاری شما کسر می‌شود. اعلان های ایمیلی رایگان است.