پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

بخش صرافی اعتباری پرفکت مانی

 

ما در این مقاله میخواهیم درباره صرافی اعتبار پرفکت مانی که یک پلت فرم ویژه برای وام دهندگان و وام گیرندگان است، توضیحاتی را ارائه کنیم. ارائه وام آنلاین بسیار سودآور است زیرا می توانید سود خوبی کسب کنید. فرآیند استقراض پول آنلاین می تواند برای افرادی که نیاز به حل سریع مشکل کمبود بودجه برای توسعه تجارتشان دارند یا نیاز به پول برای استفاده شخصی بدون مراجعه به بانک دارند، جالب باشد.

بخش Credit Exchange یا همان صرافی اعتباری پرفکت مانی در حساب کاربری شما از زیر بخش های زیر تشکیل شده است:

 

مطلب مرتبط: صفر تا صد آشنایی با پرفکت مانی و ووچر آن

 

بخش لابی(Lobby)

این بخش اصلی است که از پس از ورود کاربر به صرافی اعتباری قابل دسترسی است. در این بخش می توانید اطلاعات درخواست های اخیر و همچنین وضعیت تراکنش های خود را مشاهده کنید.

 

بخش درباره تبادلات اعتباری شما(About Credit Exchange)

توصیه می کنیم قبل از شروع به کار با صرافی اعتبار، این بخش را مطالعه کنید. تمام جزئیات و ویژگی های ابزارهای تبادل اعتباری را بیاموزید. سوالات متداول را بخوانید. در حین کار با صرافی اعتبار، ریسک ها و راه های به حداقل رساندن آنها را مطالعه کنید.

 

بخش درخواست وام(Take a loan)

در این بخش می توانید درخواست وام از سایر کاربران پرفکت مانی ایجاد کنید. خواسته های خود را مشخص کنید و درخواست شما به سایر موارد اضافه خواهد شد. کاربری که وام می گیرد آن را با بهره برمی گرداند.

 

بخش ارائه دهنده وام (Offer a loan)

در این بخش می توانید یک پیشنهاد وام برای سایر کاربران پرفکت مانی ایجاد کنید. خواسته های خود را مشخص کنید و درخواست شما به سایر موارد اضافه خواهد شد.

 

بخش بررسی نمایندگی(Agent check)

این ابزار به شما این امکان را می دهد که همیشه یک کاربر را با شماره حساب خود چک کنید. همچنین می‌توانید امتیاز اعتماد و بازخورد مشتریان در مورد فعالیت‌های کاربر را در بستر تبادل اعتباری مشاهده کنید.

 

بخش رتبه بندی ها(Ratings)

پرفکت مانی بخش «رتبه‌بندی‌ها» را در اختیار کاربران خود قرارد داده است تا به آنها در به حداکثر رسیدن بازدهی برای کار با صرافی اعتبار کمک کرده باشد و با این کار فرصت‌های بیشتری برای وام گرفتن فراهم کند. همه اعضای صرافی اعتباری بر اساس حجم معاملات و بازخورد به ترتیب نزولی بر اساس اطمینان در این بخش ارزیابی می شوند.

 

بخش عوامل من(My agents)

این بخش برای افرادی ایجاد شده است که می خواهند فقط با یک طرف که قابل اعتماد است کار کنند و نمی خواهند به دنبال موارد جدید باشند. در اینجا شما می‌توانید برای به حداقل رساندن خطرات این کار فهرست خود را با افراد درون لیست کاری خود به اشتراک بگذارید.

 

بخش درخواست های من(My requests)

تمامی درخواست ها و پیشنهادات شما در صرافی اعتباری در این قسمت فهرست می شود. می توانید درخواست های ایجاد شده قبلی را مشاهده، ویرایش و حذف کنید. شما همچنین می توانید پاسخ به سوالات خود و تاریخچه تمام درخواست های خود را در اینجا مشاهده کنید.

 

معاملات من(My deals)

ما بخش "تعاملات" را ایجاد کرده ایم تا به شما کمک کنیم تا معاملات بسته خود را بهتر مرور کنید. در اینجا می توانید در مورد سررسید وام، نرخ بهره و سایر جزئیات هر یک از معاملات خود مطلع شوید.

 

بخش مشاهده وضعیت(Statement)

تمام تراکنش های انجام شده در سیستم در بخش "مشاهده وضعیت" نشان داده شده می شود. در اینجا می توانید تراکنش ها را با استفاده از فیلترهای موجود جستجو کنید.

تنظیمات(Settings)

در این بخش شما می توانید تنظیمات خاص خود را برای صرافی اعتباری تنظیم کنید تا بر اساس نیاز شما کار کند.

 

شرایط استفاده از صرافی اعتباری پرفکت مانی

شرایط استفاده از صرافی اعتباری شفاف و بسیار واضح است. هم وام دهندگان و هم وام گیرندگان 0.5٪ برای انتقال پول به یکدیگر پرداخت می کنند. لطفا توجه داشته باشید که کارمزد حساب های تایید نشده 1.9٪ است. تمامی معاملات فقط به دلار آمریکا و یورو قابل انجام است.

وام ها به صورت خودکار(automatically) یا دستی(manually) داده می شود. گزینه اول شامل وضعیتی است که در زمانی که وام گیرنده تصمیم به گرفتن وام می گیرد، وجوه به طور خودکار در حساب ویژه صرافی اعتباری پرفکت مانی به وضعیت  بدهکار نمایش داده می شود. استفاده از حالت دستی به این معنی است که وام دهنده شخصاً از حساب خود به حساب ذینفع انتقال می دهد.

این سیستم همچنین یک گزینه وام شخصی(personal loan) برای نمایندگانی ارائه می دهد که یکدیگر را می شناسند و می خواهند در روابط اعتباری سازمان یافته شرکت کنند. وام های شخصی به صورت عمومی ارسال نمی شوند بلکه به شرکای منتخب ارائه می شوند. این گزینه همچنین می تواند توسط وام گیرندگان برای انتخاب وام دهندگان استفاده شود.

حداقل مدت بازپرداخت 1 روز است. حداکثر مدت بازپرداخت 365 روز است.

حداقل نرخ بهره 0.5 درصد است. حداکثر نرخ بهره 200 درصد است. با این حال باید به یاد داشته باشید که هر چه نرخ بهره شما کمتر باشد، شانس جذب کاربران و دریافت بازخورد خوب بیشتر است.

اگر وام گیرنده نتواند وام را پس دهد، سیستم به طور خودکار حساب او را مسدود می کند و تمام وجوه را از آن حساب به حساب وام دهنده منتقل می کند.

 

نحوه وام دادن در سیستم پرفکت مانی

اگر می خواهید در سیستم پرفکت مانی شخصی باشید که وام دهنده است، باید یک پیشنهاد وام ایجاد کنید. برای شروع یک پیشنهاد وام، باید به بخش صرافی اعتباری(Credit Exchange) بروید و روی دادن وام " Give a loan" کلیک کنید.

در صفحه باز شده، پیشنهاد وام خود را با مشخص کردن حسابی که می خواهید استفاده کنید، مبلغ پیشنهادی برای وام، نرخ بهره، مدت وام، نحوه پردازش وام، هدف وام و توضیحات مربوط به آن را پر کنید. پس از اتمام کار، روی دکمه پیش نمایش "Preview" کلیک کنید و تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر مطمئن هستید که همه چیز درست است، برای تأیید روی دکمه ایجاد پیشنهاد وام جدید" Create a new loan proposal" بزنید و یا برای انجام هرگونه اصلاح روی دکمه بازگشت "Back" کلیک کنید.

پیشنهاد وام شما به لیست کلی موجود در لینک اضافه می شود https://perfectmoney.com/credits/deals_give.html

 

نحوه وام گرفتن آنلاین در سیستم پرفکت مانی

برای دریافت وام، باید یک درخواست وام ایجاد کنید یا پیشنهادات موجود را مرور کنید تا ببینید آیا هر یک از آنها خواسته های شما را برآورده می کند یا خیر. اگر نمی توانید پیشنهاد قابل قبولی پیدا کنید، می توانید درخواست وام خود را ایجاد کنید.

برای انجام این کار، باید به بخش صرافی اعتباری(Credit Exchange) بروید و روی گزینه دریافت وام " Get a loan" کلیک کنید.

پس از باز شدن درخواست، لطفاً حسابی که می خواهید وام خود به آن واریز شود، مبلغ درخواستی، نرخ بهره، مدت وام، هدف وام و توضیحات مربوط به آن را مشخص کنید. پس از اتمام کار، روی دکمه پیش نمایش "Preview" کلیک کنید و تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر مطمئن هستید که همه چیز درست است، برای تأیید روی دکمه ایجاد یک درخواست وام جدید" Create a new loan application " کلیک کنید و یا برای انجام هرگونه اصلاح روی بازگشت "Back" کلیک کنید.

درخواست وام شما به فهرست کلی موجود در این لینک اضافه می شود https://perfectmoney.com/credits/deals_take.html

به وام گیرندگان و وام دهندگان به شدت توصیه می شود که پروفایل کاربران و امتیازات اعتماد کاربری آنها را مطالعه کنند. هرچه امتیاز اعتماد آنها بالاتر باشد، بیشتر می توانید به آنها اعتماد کنید.

 

مطلب مرتبط: پاسخ به سوالات شما (بخش صرافی اعتباری پرفکت مانی)