پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

چگونه حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنم؟

ما در این بخش می خواهیم اطلاعات دقیقی را در مورد چگونگی سپرده گذاری و  شارژ حساب پرفکت مانی خود در سیستم را در اختیارتان قرار دهیم. ما یک توضیح کامل و جامع از عملکرد هر بخش ارائه می دهیم اما اگر پس از خواندن این متن، همچنان مشکل یا سؤالی در مورد سیستم دارید، لطفاً به مقاله: پاسخ به سوالات شما (بخش سرمایه گذاری و شارژ حساب پرفکت مانی) مراجعه کنید.

سپرده گذاری در پرفکت مانی

پرفکت مانی راه های مختلفی را برای شارژ و سرمایه گذاری در  حساب های خود به کاربران خود ارائه می دهد. لطفاً تمام روش‌های موجود فهرست شده در این مقاله که در بخش منوی اصلی در حساب کاربری شما موجود است را مرور کنید. شما میتوانید برای شارژ حساب داخلی پرفکت مانی خود از یکی از گزینه های واریز زیر که سایت پرفکت مانی به آن اشاره کرده است، استفاده کنید:

این بخش همچنین تاریخچه سپرده شما را در قالب فهرستی به شما نمایش  می دهد که آخرین ده تراکنش مرتب شده بر اساس وضعیت آنها می باشد: همچنین وضعیت تراکنش های درحال  انتظار، انجام شده و یا لغو شده شما را اطلاع می دهد.

 

انتقال داخلی

شما می توانید با دریافت حواله بانکی بصورت درون سیستمی از حساب یک کاربر دیگر به حساب خود واریز کنید. این می تواند هزینه ای برای خدمات شما یا هر انتقال دیگری داشته باشد. برای دریافت وجه بصورت  انتقال داخلی، باید شماره حساب، آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه مرتبط با حساب خود را به فرستنده اطلاع دهید.

توجه: سیستم برای پردازش حواله های داخلی هزینه ای دریافت می کند و بنابراین مبلغ واریز شده با مبلغ ارسالی متفاوت خواهد بود. در بخش «Fees» وب سایت پرفکت مانی درباره هزینه ها میتوانید بیشتر بخوانید و یا به بخش سوالات متداول... بروید.

 

حواله بانکی

تراکنش های بانکی فقط برای دارندگان حساب تایید شده در دسترس است. سپرده گذاری از طریق حواله بانکی به راحتی انجام می شود. تنها چیزی که نیاز دارید این است که فرم سفارش حواله بانکی را پر کنید که نشان دهنده یک حساب بانکی است که برای انتقال استفاده می شود. به شدت توصیه می شود که کامل ترین اطلاعات را در این بخش از خود ارائه دهید زیرا به شما در ردیابی وضعیت حواله بانکی خود کمک می کند.

لطفا پس از تکمیل فرم سفارش حواله بانکی بر روی دکمه "Preview" کلیک کنید. تمام جزئیات را بررسی کنید، خدمات مبادله گواهی اولیه و خدمات مبادله گواهی ثانویه را از لیست شرکای ارائه شده مشخص کنید و روی "Send" کلیک کنید.

24 ساعت پس از ثبت سفارش شما، برای بررسی توسط ارائه دهنده معتبر خدمات صرافی اولیه دریافت می شود. اگر ارائه‌دهنده خدمات مبادله اولیه به هر دلیلی نتواند درخواست شما را پردازش کند، برنامه به ارائه‌دهنده خدمات صرافی تایید شده ثانویه منتقل می‌شود. حداکثر زمان پردازش سفارش توسط هر سرویس صرافی 24 ساعت است.

پس از تایید درخواست شما از سمت سیستم، پیامی را از طریق ایمیل و میل باکس سیستم داخلی پرفکت مانی خود دریافت خواهید کرد که شامل جزئیات بانکی است که باید پول خود را به آن ارسال کنید. این مشخصات بانکی را نیز می توانید در سفارش خود در قسمت " Deposit" مشاهده کنید.

توجه: قید شماره فاکتور ارائه شده توسط سامانه در کامنت به حواله بانکی خود الزامی است.

دریافت حواله بانکی و واریز آن به حساب پرفکت مانی شما ممکن است تا 5 روز کاری طول بکشد.

توجه: برای انجام این تراکنش باید حساب شما تایید هویت شده باشدکه در مقاله... توضیح داده شده است

حداقل مبلغی که باید توسط حواله بانکی واریز شود 300 دلار آمریکا (یا معادل آن به یورو و طلا) است.

 

مقاله مرتبط: صفر تا صد آشنایی با پرفکت مانی و ووچر آن

 

خدمات صرافی از سمت شرکای تجاری مورد تایید پرفکت مانی

از شرکای کاری مورد تایید سیستم پرفکت مانی می توانید خدمات صرافی پرفکت مانی برای واریز وجه به حساب پرفکت مانی خود استفاده کنید. تمام خدمات ذکر شده در وب سایت پرفکت مانی در بخش شرکای تایید شده به طور کامل بررسی و آزمایش شده اند، بنابراین تراکنش های موفق و تضمین شده ایی را به کاربران خود ارائه می دهند. هر شریک کاری پرفکت مانی تحت شرایط و ضوابط خاص خود کار می کند و روش های سپرده گذاری خود را ارائه می دهد. توصیه می کنیم همه پیشنهادات را روی وبسایت با دقت مطالعه کنید.

برخی از شرکت ها در میان شرکای پرفکت مانی خدمات صرافی ارائه می دهند که طیف گسترده ای از گزینه ها را برای خرید پرفکت مانی ارائه می دهند. به عنوان مثال، می توانید به واسطه آنها حساب پرفکت مانی خود را با کارت اعتباری، انتقال پول بین المللی، پول نقد و غیره شارژ  کنید.

 

ووچر الکترونیکی(ووچر پرفکت مانی)

ووچر پرفکت مانی یک کوپن الکترونیکی با کد 16 رقمی برای شارژ فوری هر حساب پرفکت مانی (حساب های دلاری، یورو، بیت کوین و طلا) است. همچنین می‌توانید این کد را در اختیار شخصی که میخواهید به حساب پرفکت مانی او  واریز وجه انجام دهید، قرار دهید. شما یا هر کاربر پرفکت مانی دیگری می توانید فوراً یک ووچر الکترونیکی در بخش «Withdrawal» یا « Statement» ایجاد کنید و یا از شرکت های ارائه دهنده خدمات پرفکت مانی همانند شرکت ما ووچر پرفکت مانی را خریداری کنید. این سیستم برای واریز وجه از طریق ووچر الکترونیکی هزینه ای دریافت نمی کند. این گزینه برای آن دسته از کاربرانی که نمی خواهند شماره حساب خود را به گیرندگان ارئه دهند کاربردی می باشد.

 

بیت کوین

بیت کوین یک ارز دیجیتال معروف در جهان است. برای واریز به واسطه آن به یک حساب پرفکت مانی، کاربر باید یک سفارش واریز را ایجاد کند که شماره حساب و مبلغی را که باید با بیت کوین واریز شود را مشخص کند، سفارش را پس از گذراندن مرحله پیش نمایش، ارسال کند.

پس از ارسال سفارش شما، سیستم آدرس بیت کوینی را در اختیار کاربر قرار می دهد که مبلغ مشخص شده باید ظرف 24 ساعت به آن واریز شود. پس از دریافت مبلغ به بیت کوین، سپرده شما پردازش می شود. هر تراکنش پرداختی حداقل به 3 تأیید نیاز دارد.

مبلغی که به آدرس بیت کوین منتقل می شود باید برابر با مقدار مشخص شده در سفارش باشد. اگر تصمیم به پرداخت دو یا چند مرحله ای دارید، کل مبلغ باید برابر با مبلغ سپرده مندرج در فرم سفارش باشد.

اگر مبلغ انتقال داده شده به واسطه بیت کوین با مبلغ مشخص شده در فرم سفارش متفاوت باشد، پول به صورت دستی واریز می شود. اگر مبلغ ظرف 24 ساعت به حساب شما واریز نشد، لطفاً با تیم پشتیبانی پرفکت مانی تماس بگیرید. هزینه خدمات برای سپرده گذاری و شارژ حساب از طریق بیت کوین 0٪ است.

 

صرافی اعتباری پرفکت مانی

سیستم پرفکت مانی فرصتی برای دریافت وام از سایر کاربران پرفکت مانی برای شارژ حساب فراهم می کند. برای ورود به صرافی اعتباری، باید وارد حساب پرفکت مانی خود شوید و به قسمت مربوطه بروید.

اگر نیاز به دریافت وام دارید، باید یا یک درخواست وام در سیستم ایجاد کنید یا به پیشنهادات وام های فعلی در لیست وام های ارائه شده از سمت دیگر کاربران که ممکن است مد نظر شما باشد، موافقت کنید. وام دهندگانی که وام ارائه می دهند، پول را به یک حساب ویژه صرافی اعتباری منتقل می کنند. اگر پیشنهاد وام دهنده شرایط وام گیرنده را برآورده کند، وام گیرنده پول را پس از انجام معامله در حساب خود دریافت می کند. چنین معاملاتی می تواند به صورت خودکار یا با تأیید وام دهنده انجام شود. درخواست های ارائه یا دریافت وام شامل اطلاعاتی در مورد مبلغ وام، مدت بازپرداخت و نرخ بهره است.

صرافی اعتباری هیچ کارمزد اضافی دریافت نمی کند. وام دهندگان در صورت درخواست برای انتقال پول به وام گیرنده، کمیسیون استاندارد 0.5٪ را پرداخت می کنند. وام گیرندگان همچنین در صورت درخواست برای انتقال پول به وام دهنده، کارمزد استاندارد 0.5٪ را پرداخت می کنند.