پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

پاسخ به سوالات شما (بخش سرمایه گذاری و شارژ حساب پرفکت مانی)

 

 

چگونه می توانم از طریق حواله بانکی در پرفکت مانی سپرده گذاری کنم؟

اول از همه، شما باید حساب خود را تأیید هویت کنید. پس از تایید، باید به بخش "Deposit" یا همان "سپرده" بروید و گزینه "حواله بانک-Bank Wire" را انتخاب کنید. پس از باز شدن صفحه، حسابی را که می خواهید از طریق حواله بانکی شارژکنید و در آن سرمایه گذاری کنید انتخاب کرده و مبلغ پرداخت را وارد کنید. در مرحله بعد باید فرم را با ارائه تمام جزئیات مورد نیاز تکمیل کرده و روی گزینه " Preview " کلیک کنید. پس از آن، از شما خواسته می شود که تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید، ارائه دهنده معتبر خدمات صرافی اولیه و ارائه دهنده معتبر خدمات صرافی ثانویه را از لیست شرکا انتخاب کنید و روی " Send" کلیک کنید. ارائه‌دهنده خدمات صرافی معتبر وسطه ایی است که حواله بانک شما را پردازش می‌کند. اگر سؤالی دارید، لطفاً با ارائه‌دهنده خدمات صرافی معتبری که برای پردازش حواله بانکی خود انتخاب کرده‌اید، تماس بگیرید.

توجه: قید شماره فاکتور ارائه شده توسط سامانه برای حواله بانکی خود  در بخش توضیحات الزامی است.

 

چرا نمی توانم بلافاصله جزئیات بانک را دریافت کنم؟

پرفکت مانی به طور مستقیم پرداخت ها را پردازش نمی کند. این تراکنش توسط ارائه دهندگان خدمات صرافی تایید شده از سمت پرفکت مانی که توسط یک کاربر انتخاب شده انجام می شود. هر ارائه‌دهنده خدمات صرافی دارای اطلاعات بانکی خاص خود است، بنابراین پس از پردازش درخواست شما در دسترس قرار می‌گیرد و به شما نمایش داده می شود.

 

حداقل مبلغ سپرده بانکی چقدر است؟

حداقل مبلغ در حال حاضر 300 دلار آمریکا یا معادل آن به ارز دیگر است. این شماره ممکن است بدون اطلاع قبلی از سمت پرفکت مانی تغییر کند.

 

انتقال پول از طریق حواله بانک چقدر طول می کشد؟

انتقال پول از طریق حواله بانکی معمولاً بین 3 تا 5 روز کاری طول می کشد. پس از دریافت حواله از بانک شما، پول بلافاصله به حساب شما واریز می شود.

 

از چه کشورهایی می توانم حواله بانکی بفرستم؟

برای دیدن لیست کشورها، پس از ورود به بخش حساب کاربری خود در بخش "Deposit" به "Deposit by Bank Wire" بروید.

 

چرا مبلغ واریز شده کمی کمتر از مبلغ ارسالی است؟

پرفکت مانی برای سپرده های بانکی کارمزدی دریافت نمی کند. با این حال، بانک های ذینفع و بانک های طرف معامله ممکن است برای خدمات خود کارمزدی دریافت کنند.


 

اگر سپرده ای تا 5 روز کاری پس از واریز بصورت اعتباری واریز نشود، چه باید بکنم؟

گاهی اوقات انتقال بیش از 5 روز طول می کشد. لطفاً برای پیگیری سفارش خود با ارائه‌دهنده خدمات صرافی معتبر که انتخاب کرده‌اید تماس بگیرید و از علت تاخیر را مطلع شوید. بررسی کنید که آیا نام بانک با نامی که در برگه حواله خود مشخص کرده اید مطابقت دارد یا خیر.

 

آیا می توانم از طریق تراکنش های متعدد وجه را انتقال دهم؟

نه نمی توانید. شما باید مبلغ دقیقی را که هنگام ثبت سفارش خود مشخص کرده اید، انتقال دهید. در غیر این صورت، ممکن است مشکلاتی در شناسایی سپرده شما بوجود آید.

 

چگونه می توانم درخواست های خود را برای واریز از طریق حواله بانکی مشاهده کنم؟

می توانید وضعیت درخواست خود را در بخش "History" مشاهده کنید. اگر حساب شما اخیرا ایجاد شده است و هیچ فعالیت دیگری در حساب خود از قبل نداشته اید، می توانید آن را در بخش " Deposit" مشاهده کنید. همچنین پرفکت مانی به‌روزرسانی‌های منظم از فعالیت های اخیر شما در سیستم را از طریق ایمیل داخلی در حساب کاربری و آدرس ایمیل شخصی به شما اطلاع می دهد.

 

مقاله مرتبط: چگونه حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنم؟درخواست من چگونه در سیستم پرفکت مانی پردازش می شود و چقدر طول می کشد؟

این سیستم درخواست شما را دریافت می کند و آن را برای پردازش بیشتر به ارائه دهنده خدمات طرافی منتخب پرفکت مانی ظرف 24 ساعت ارسال می کند. پس از دریافت و رسیدگی به درخواست شما، در صورت عدم وجود مشکل در تراکنش، کلیه جزئیات پرداخت برای شما ارسال خواهد شد. زمانی که ارائه‌دهنده خدمات صرافی اولیه به هر دلیلی درخواست شما را پردازش نکند، به‌طور خودکار به ارائه‌دهنده خدمات صرافی منتخب دوم که توسط شما انتخاب شده است، ارسال می‌شود. مرکز ارائه دهنده خدمات درخواست شما را پردازش می کند و جزئیات بانکی را برای انتقال پول از سمت شما را دریافت می کند. اگر قادر به پردازش درخواست نباشد، نامه ایی به مضمون رد درخواست شما  برایتان ارسال می شود. زمان استاندارد پردازش درخواست برای هر یک از ارائه دهندگان خدمات صرافی منتخب 24 ساعت است.

 

از کجا می توانم وضعیت درخواست خود را ببینم؟

می توانید وضعیت را در بخش "- Deposit" مشاهده کنید یا ایمیل شخصی و ایمیل داخل سیستم خود را مرتبا بررسی کنید.

 

چگونه و از کجا می توانم مشخصات بانکی را که میخوام به واسطه آن حواله دریافت کنم را ببینم؟

اگر وضعیت درخواست سپرده شما به "تأیید شده-confirmed" تغییر کرد، باید وجوه خود را به حساب بانکی ارائه شده ارسال کنید. مشخصات بانکی به ایمیل داخل سیستم پرفکت مانی شما و آدرس ایمیل شخصی ثبت شده در سیستم که در هنگام ثبت نام مشخص کرده اید، ارسال می شود.

 

چرا باید هنگام واریز از طریق حواله بانکی یک ارائه دهنده خدمات صرافی معتبر را مشخص کنم؟

سیستم پرداخت پرفکت مانی فقط نقل و انتقالات داخلی از حساب های داخل پرفکت مانی را پردازش می کند. تمام سپرده ها و برداشت های انجام شده از طریق حواله های بانکی توسط ارائه دهندگان خدمات صرافی معتبر از سوی پرفکت مانی انجام می شوند.

 

چرا باید یک ارائه دهنده خدمات صرافی ثانویه را مشخص کنم؟

گاهی اوقات ارائه دهنده اولیه خدمات صرافی  به دلایل مختلف نمی تواند درخواست کاربر را پردازش کند. انتخاب یک ارائه‌دهنده خدمات صرافی معتبر دوم از قبل، احتمال تاخیر در پردازش درخواست شما را به حداقل می‌رساند.

 

اگر من دو ارائه دهنده خدمات صرافی را انتخاب کنم، آیا باید به هر دو کمیسیون پرداخت کنم؟

خیر، فقط توسط ارائه دهنده ای که درخواست شما را پردازش می کند هزینه از سمت شما دریافت می شود.

 

آیا می توانم حواله بانکی را مستقیماً به سیستم پرفکت مانی ارسال کنم؟

خیر، در حال حاضر غیرممکن است. این تراکنش فقط از طریق ارائه دهندگان خدمات صرافی که از سوی پرفکت مانی معتبر شناخته شده است، انجام می شود.

چرا به خدمات صرافی های مجاز نیاز دارم؟

ارائه دهندگان خدمات صرفی مستقیماً با تعداد زیادی گزینه پرداخت کار می کنند که به کاربران کمک می کند تا از مزایای اصلی کار با سیستم پرفکت مانی بهره مند شوند. به عنوان مثال، ارائه دهندگان خدمات صرافی می توانند به کاربران پرفکت مانی کمک کنند تا حساب های خود را از طریق سیستم های پرداخت مختلف، کارت های اعتباری/دبیت کارت ها(credit/debit)، انتقال بصورت حواله، های بانکی، پول نقد و روش های دیگر شارژ کنند.

به روشی مشابه، می‌توانید از طریق همین ارائه دهندگان خدمات صرافی وجوه حساب پرفکت مانی خود را به واسطه سایر سیستم‌های پرداختی، کارت‌های اعتباری/دبیت کارت ها، حساب‌های بانکی، حواله های بانکی و غیره برداشت کنید یا آن را به صورت پول نقد دریافت کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد روش های پرداختی ارائه شده توسط سرویس‌های صرافی را می‌توانید در صفحه « Certified Exchange Service Partners » در بخش حساب کاربری پرفکت مانی خود بیابید.

 

کجا می توانم لیستی از ارائه دهندگان خدمات صرافی که با پرفکت مانی کار می کنند را ببینم؟

لیست شرکای تایید شده پرفکت مانی همیشه در این لینک موجود است:

www.perfectmoney.is/business-partners.html

 

کارمزد سپرده گذاری از طریق خدمات صرافی چقدر است؟

هر ارائه دهنده خدمات صرافی هزینه های خود را تعیین می کند. می توانید در وب سایت آنها بیشتر در مورد خدمات و هزینه خدماتشان بخوانید.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چگونه از طریق بیت کوین در حساب پرفکت مانی خود سپرده گذاری کنم و یا آن را شارژ کنم؟

در ابتدا لطفا یک سفارش واریزی در حساب کاربری پرفکت مانی خود  ایجاد کنید. برای انجام این کار، به بخش "Deposit" بروید و گزینه"Bitcoin" را انتخاب کنید و هنگامی که صفحه باز شد، روی "ایجاد سپرده جدید-Create a new deposi" کلیک کنید. حسابی را که می خواهید به  آن واریز وجه انجام دهید را انتخاب کنید و مبلغ سپرده را وارد کنید. روی "Preview" کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که همه اطلاعات صحیح است و درخواست خود را ارسال کنید.

پس از ارسال درخواست، لطفاً مبلغ را دقیقاً مطابق با مبلغ مشخص شده به حساب تعیین شده ارسال کنید.

 

از کجا می توانم آدرس حساب بیت کوین برای انتقال را دریافت کنم؟

آدرس را می توانید در سفارش سپرده ای که ارسال کرده اید ببینید. می توانید بلافاصله پس از ارسال آن را کپی کنید یا بعداً آن را در فرم سفارش خود پیدا کنید. برای مشاهده فرم خود، به "Deposit" بروید و از لیست سفارشات سپرده خود گزینه مورد نیاز خود را انتخاب کرده و روی " View" کلیک کنید تا جزئیات سپرده را مشاهده کنید. در اینجا می توانید آدرس بیت کوین را برای ارسال پول خود پیدا کنید.

 

کارمزد سپرده گذاری از طریق بیت کوین چقدر است؟

هیچ کارمزدی برای سپرده گذاری از طریق بیت کوین از سوی پرفکت مانی دریافت نمی شود.

 

چقدر زمان برای انتقال وجه به آدرس بیت کوین دارم؟

شما 24 ساعت فرصت دارید تا یک یا چند پرداخت را به حساب بیت کوین انجام دهید تا مبلغ مشخص شده در درخواست سپرده خود تامین شود.

 

آیا محدودیتی برای سپرده گذاری توسط بیت کوین وجود دارد؟

نه، وجود ندارد.

 


آیا می توانم مبلغ مشخص شده در درخواستم را در تراکنش های متعدد به آدرس بیت کوین ارسال کنم؟

بله، ولی با این حال، تمام پرداخت ها باید ظرف 24 ساعت پس از ایجاد درخواست شما انجام شود و مجموع پرداخت های شما باید برابر با مبلغی باشد که در سفارش شما مشخص شده است.

 

زمان دقیق ایجاد سفارش جهت پرداخت بیت کوین خود را به خاطر ندارم. چقدر وقت دارم؟

می توانید زمان دقیق ایجاد و زمان باقی مانده تا پایان آن را در سفارش سپرده خود مشاهده کنید. برای مشاهده فرم به بخش " Deposit " رفته و از لیست درخواست های سپرده مورد نیاز خود را انتخاب کنید و برای مشاهده جزئیات روی "View " کلیک کنید. در اینجا می توانید زمان ایجاد و زمان انقضای آن را ببینید.

 

اگر مبلغی که از طریق بیت کوین ارسال کردم بیشتر از مقدار مشخص شده در درخواست ثبت شده باشد، چه کار کنم؟

این عملیات به صورت دستی انجام خواهد شد. در صورت عدم واریز وجه ظرف 24 ساعت، لطفاً با تیم پشتیبانی پرفکت مانی تماس بگیرید.

 

اگر نتوانم مبلغ تعیین شده در سفارش سپرده خود را انتقال دهم چه باید بکنم؟

برای مبلغی که می توانید انتقال دهید، سفارش جدیدی را در سیستم پرفکت مانی ایجاد کنید.

 

من تمام مبلغ درخواست ثبت شده در سیستم را پرداخت کرده ام اما نمی بینم که به حسابم واریز شده باشد. چرا؟

سپرده شما تنها پس از دریافت کل مبلغ به  بیت کوین پردازش می شود. هر پرداخت حداقل به 3 تاییدیه از سیستم حساب بیت کوین نیاز دارد.