پیمنت استیت

تعیین وضعیت پرداخت های اینترنتی

راه حل ایمن و سریع خدمات پرداخت ‌های بین‌المللی اینترنتی

بخش تبادلات ارزی سیستم پرفکت مانی

 

ما در این بخش میخواهیم در مورد نحوه تبدیل ارزهای دلار، یورو یا طلا به یک دیگر رابه کمک حساب پرفکت مانی به شما آموزش دهیم. شما می توانید اطلاعات دقیق در مورد حسابتان در پرفکت مانی کسب کنید. اگر پس از خواندن این متن، همچنان مشکل یا سؤالی در مورد نحوه کار با سیستم دارید، لطفاً با بخش خدمات پشتیبانی مشتریان ما تماس بگیرید.

 

مطلب مرتبط: صفر تا صد آشنایی با پرفکت مانی و ووچر آن

 

تبدیل ارزها به یک دیگر

این بخش در وب سایت پرفکت مانی به کاربران خود اجازه می دهد تا دلار، یورو یا طلای موجود در حساب های پرفکت مانی خود را تنها در چند ثانیه مبادله کنند.

برای انجام این کار، باید به بخش "Exchange" در منوی اصلی حساب کاربری خود بروید و موارد زیر را تکمیل کنید:

مبلغی را که می خواهید به ارز دیگری تبدیل کنید را مشخص کنید

با انتخاب حسابی که می خواهید برای انجام این تبدیل استفاده کنید، گزینه Exchange را تنظیم کنید.

برای بررسی جزئیات، روی دکمه "Preview" کلیک کنید.

برای تایید جزئیات و تکمیل عملیات تبدیل ارزها، روی دکمه "Exchange" کلیک کنید. برای بازگشت به صفحه قبلی، روی گزینه " Cancel" کلیک کنید.

این گزینه به شما این امکان را می دهد که نه تنها با ارز مورد نظر خود عملیات پرداختی را انجام دهید، بلکه از تفاوت نرخ تبدیل ارز نیز سود ببرید. برای راحتی شما، در این بخش از حساب پرفکت مرتبط ترین نرخ های ارز را در قالب گرافیکی نشان داده شده است. همچنین ابزارهای تحلیلی مختلفی را برای تبادل ارز ها به یک دیگر و همچنین مروری بر اطلاعات مالی را به کاربران ارائه می دهد.

پس از تنظیم پیکربندی تمامی ابزارهای تحلیلی موجود در خساب خود، پیا هایی مبنی بر وضعیت بازار به ایمیل یا تلفن همراه شما از سمت سیستم ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید که تبدیل ارزهای به یک دیگر به واسطه سیستم پرفکت مانی فقط برای جفت‌ارزهای زیر موجود است:

دلار/یورو، دلار/طلا، یورو/طلا

در حال حاضر قابلیت تبدیل بیت کوین به ارزها و برعکس این عملیات در سیستم پرفکت مانی مقدور نیست.

حداقل مبلغ مبادله 1 دلا/ یورو به ارز یا 10 دلار به طلا است.

 

 

سوالات متداول شما در بخش تبادلات ارزی پرفکت مانی(Exchange):

چرا باید یک ارز را به ارز دیگری تبدیل کنم؟

با توجه به اینکه بازارهای ارز به شدت نوسان دارند و نرخ ارز به سرعت در طول روز تغییر می کند، مبادله ارز ممکن است بسیار سودآور شود. با مبادله یک ارز به ارز دیگر، می توانید سودی را کسب کنید یا از پس انداز خود در سیستم پرفکت مانی با این کار محافظت کنید.

 

چگونه بفهمم که با مبادله ارز در سیستم سود کسب کرده ام یا ضرر کرده ام؟

سرویس تحلیلی پرفکت مانی به شما این امکان را می دهد که بدانید از معامله صرافی خود سود کرده اید یا برعکس مورد زیان قرار گرفته باشید. برای بررسی این مورد، روی گزینه “Exchange Analytics” که در پایین صفحه بخش «Exchange» قرار دارد کلید کنید. در اینجا می توانید تجزیه و تحلیل هر تراکنش صرافی خود را مشاهده کنید.

 

چگونه می توانم روندهای ارز در بازار را جستجو کنم؟

می‌توانید تحلیل‌ها و اخبار بازار ارز را در بخش «Analytics-تحلیل» مشاهده کنید تا فعالیت مبادلاتی خود را سودآورتر کنید. جهت دریافت پیام های اطلاع‌رسانی تحلیل های بازار، لطفاً گزینه نوتیفیکیشن نرخ ارز را فعال کنید تا آخرین اخبار روز مستقیماً به ایمیل یا تلفن همراه شما ارسال شود.

 

چگونه می توانم نوتیفیکیشن ها را غیرفعال کنم؟

برای ایجاد تغییرات، به بخش «Settings» بروید و روی «Notifications» کلیک کنید.

 

چرا به خدمات صرافی نیاز دارم؟

ارائه دهندگان خدمات تبادلات ارزی یا همان صرافی ها، مستقیماً با تعداد زیادی گزینه پرداخت کار می کنند که به کاربران کمک می کند تا از مزایای اصلی کار با سیستم پرفکت مانی بهره مند شوند. به عنوان مثال، ارائه دهندگان خدمات صرافی می توانند به کاربران پرفکت مانی کمک کنند تا حساب های خود را از طریق سیستم های پرداخت مختلف همچون کارت های اعتباری/دبیت کارت ها، انتقال پول، حواله های بانکی، وجه نقد و روش های دیگر شارژ کنند.

به روشی مشابه، می‌توانید وجوه را به سایر سیستم‌های پرداخت، کارت‌های اعتباری/دبیت کارت ها، حساب‌های بانکی خود، حواله های بانکی و غیره برداشت کنید یا آنها را به پول نقد تبدیل کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد ابزارهای پرداخت ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات صرافی را می‌توانید در صفحه « Certified Exchange Service Partners » در زیر نمایه‌های هر صرافی ببینید.

شما می توانید برای نحوه کار بخش صرافی اعتباری پرفکت مانی مطلب مربوط به آن را مطالعه نمایید.

 

کجا می توانم لیستی از ارائه دهندگان خدمات صرافی که با پرفکت مانی کار می کنند را ببینم؟

لیست شرکای تایید شده پرفکت مانی همیشه در این لینک در صفحه موجود است: https://www.perfectmoney.is/business-partners.html.

پرفکت مانی اکیداً توصیه می کند که قبل از هر اقدام در خدمات مبادلات ارزی صرافی ها از این لیست استفاده کنید.

 

کارمزد سپرده گذاری از طریق خدمات صرافی چقدر است؟

هر ارائه دهنده خدمات صرافی هزینه های خود را تعیین می کند. می توانید در وب سایت آنها اطلاعات بیشتری در مورد آنها کسب کنید.